Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin Objednávky s váhou vyšší než 8 kg, Zasilkovna nepřijímá. Zásilka je doručovaná dopravcem DPD, který dopravuje zásilky do 30kg na Vaší adresu.

Kendamil 2 BIO Nature DHA+ 6 x 800 g

Kód: 2178
Tip
Neohodnoceno
Značka: Kendamil
ZDARMAZDARMA
2178 bio 2 6x800g
2 994 Kč / ks 2 722 Kč bez DPH
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Prémiové organické plnotučné mléko je poctivě vyrobené z plnotučného kravského mléka, přímo z rozlehlých anglických pastvin, z nedotčené přírody chráněné krajinné oblasti Lake District. Všechny krávy jsou zde chovány formou „grass feeding“, neboli volně se pasoucí na loukách. Na životní podmínky zvířat a bezpečnost potravin dohlíží organizace Red Tractor, pod kterou spadá největší britský systém standardů potravin. Mléko Kendamil je vhodné pro přirozený vývoj vašeho děťátka, obsahuje jen pečlivě vybrané složky a méně rostlinných olejů. Neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO a prebiotika. Receptura kojeneckých a batolecích mlék se díky tomu blíží panenské přírodě právě obsahem kvalitního plnotučného mléka. Kendamil 2 BIO je vhodný pro kojence od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plnotučné kravské mléko z rozlehlých anglických pastvin

Všechny organické farmy z řad dodavatelů musí splnit přísná nařízení organizace Red Tractor dohlížející na životní podmínky zvířat a bezpečnost potravin ve spolupráci s odborníky v daném oboru. Kontroly jsou prováděny v každém kroku cesty dané suroviny z farmy směrem ke zpracování.
Plnotučné kravské mléko z rozlehlých anglických pastvin

Kvalita na prvním místě

Všechny krávy na mléko jsou chovány metodou „grass feeding“, neboli volně se pasoucí na loukáchDětské plnotučné mléko je tedy vyrobené skutečně z těch nejkvalitnějších složek, s co nejnižším podílem rostlinných olejů. Je kompletně bez obsahu palmového oleje, rybího tuku a GMO.
Kvalita na prvním místě

Přírodní složení

Receptura dále obsahuje vitamíny, minerální látky s přírodní syrovátkou, kyselinu listovou, biotin a kaseinový protein. Další předností plnotučného mléka je obsah Beta-palmitátu přirozeně se vyskytujícího i v mateřském mléce. Právě on se významnou měrou podílí na vstřebávání vápníku.
Přírodní složení

Složení reprezentuje více než padesát let výzkumu a vývoje

Všechna mléka jsou vyvinuta zkušeným týmem specialistů a profesionálních odborníků na dětskou výživu. Složení produktů podporuje přirozený vývoj a růst vašich dětí od jejich narození až do batolecího věku. 
Složení reprezentuje více než padesát let výzkumu a vývoje

Snadná a rychlá příprava

Tradiční receptura a kvalitní složení propůjčují mléku Kendamil BIO přirozenou vůni mléka a lahodnou chuť, což vaše miminko jistě ocení. Vy naopak určitě budete pozitivně kvitovat praktické balení produktu, snadné otevírání, dávkování, jednoduchou a rychlou přípravu.
Snadná a rychlá příprava

Důležité upozornění

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné.

Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem. Pro nejlepší rozhodnutí, jakou výživu zvolit pro vaše děťátko, požádejte o radu vašeho pediatra.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 6 kg
Položka byla vyprodána…