Vážení zákazníci objednávky přijaté na zásilkovnu do 16 hodin, na DPD do 15:00, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Kendamil 3 DHA+ 6 x 800 g

Kód: 1995
Tip
4 hodnocení
Značka: Kendamil
ZDARMAZDARMA
6x800g
2 153 Kč 1 957 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvyšší královské ocenění

Výrobce Kendamilu, Kendal Nutricare, obrdžel ocenění Queen’s Award for Enterprise za rok 2020, což je nejvyšší možné vyznamenání udělované britským firmám. A to samotnou královnou.

Kontrolováno nejpřísnějším nařízením organizace Red Tractor

Bezpečnost potravin, dobré životní podmínky zvířat a ochrana životního prostředí jsou hlavními kritérii této organizace. Celý proces výroby je pečlivě sledován od farmy až po zabalení.

Z neposkvrněné přírody Lake District

Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí.

Nejkvalitnější plnotučné mléko

Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District.

Z plnotučného mléka

Bez palmového oleje

Bez rybího oleje

Bez sóji

Vyrobeno bez použití GMO1

Obsahuje pouze laktózu

Značka umělé dětské výživy Kendamil zahrnuje především dvě prémiové řady mléka, a to základní řadu a řadu v kvalitě bio. Pro jejich výrobu používáme mléko od volně se pasoucích krav, které z biologického hlediska patří stejně jako lidé do řádu savců. Lidskému mléku je tedy velmi blízké. Základem Kendamilu Kozího kojeneckého mléka je poctivé plnotučné kozí mléko, které je pro lidský organismus dobře stravitelné. Navíc používá výhradně A2 mléko s převahou A2 β-kaseinu, takže je vhodné i pro citlivější bříška. O nasazení speciálních mlék Kendamil Lactose-Free a Kendamil A. C. by měl vždy rozhodnut lékař nebo specialista na dětskou výživu, protože jsou určená pro kojence, kteří nemůžou být kojeni a zároveň potřebují vyřešit nějaký problém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 1 kg