Dettol Kids balíček - bezdotykový dávkovač mýdla + 4 náplně

Neohodnoceno
 
Akce Novinka Tip Efekt lupa
 

Omlouváme se, ale na toto zboží Nelze uplatnit slevový kupón a odběr je limitován na max 2ks.

Bezdotykový dávkovač mýdla NoTouch určený speciálně pro ochranu nejen dětí před bakteriemi. Dettol NoTouch spotřebuje až 98 % náplně díky přesnému dávkování, je jemný k pokožce. Bez parabenů, silikonů, alkalických solí a minerálních olejů. V balení najdete 4 náhradní náplně a ozdobné samolepky.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 200 Kč (–20 %)
Cena 660,33 Kč bez DPH
799 Kč
Kód produktu 566
Značka Dettol
Kategorie Hygiena
Položka byla vyprodána...
 

Sada obsahuje:

Bezdotykový dávkovač:

Naučit děti zdravým hygienickým návykům může být náročné… To určitě dobře znáte.
Rodiče zkoušejí každý trik, aby to šlo hladce, protože vědí, že tyto návyky jsou zásadní pro to, aby jejich děti vyrostly ochráněné a zdravé.
Značka Dettol zbavila rodiče i děti stresu způsobeného hygienou. Nová řada Dettol Kids dělá z mytí rukou zábavu!

Podporujte efektivnější a častější mytí rukou díky bezdotykovému systému Tekuté mýdlo Dettol Kids. Senzor automaticky dávkuje tekuté mýdlo. Bakterie s tímto automatickým dávkovačem mýdla nikdy nepřicházejí do kontaktu, což podporuje zdravý domov.

Dettol Kids zahrnuje bezdotykový dávkovač, jednu náhradní náplň mýdla, baterie a samolepky pro kluky i holky.

Detekuje ruce a automaticky dávkuje mýdlo
Sortiment vůní každý den zpříjemňuje mytí rukou a je účinný

Správná technika mytí rukou

1. Namočte si ruce pod tekoucí teplou vodou.
2. Naneste malé množství mýdla – 1 stisknutí dávkovače Dettol.
3. Promněte si ruce jednu o druhou (mimo tekoucí vodu).
4. Promněte si prsty i prostor mezi nimi.
5. Promněte si nehty na rukou.
6. Promněte si hřbety rukou.
7. Opláchněte pod tekoucí čistou vodou.
8. Osušte čistým látkovým nebo papírovým ručníkem.

Při dnešním shonu je velmi snadné zapomenout umýt si ruce. Udělejte z toho pro vaši rodinu rutinu, aby se to pro vás stalo zvykem. Automatické dávkování
Použití tohoto dávkovače mýdla už nemůže být jednodušší. Jednoduše položte ruce pod trysku a před senzor, který pak automaticky nadávkuje mýdlo (u první dávky to možná budete muset několikrát zopakovat).

Zabraňuje šíření bakterií a virů.
Bezdotykový systém mytí rukou

Bezdotykový dávkovač mýdla Dettol Kids ničí 99,9 % a díky tomu, že se při odebírání mýdla nemusíte dávkovače dotýkat, zabraňuje šíření bakterií a virů.

Ideální do kuchyní / na toalety
Vzhledem k tomu, že u bezdotykového systému mytí rukou Dettol Tekuté mýdlo Dettol Kids se dávkovače nemusíte dotýkat rukama, je ideální do kuchyní a na toalety.

 

Jak rozumíme novému koronaviru (2019-nCoV)

Co je koronavirus

Podle Světové zdravotnické organizace[i] jsou koronaviry (CoV) velká čeleď virů, které způsobují širokou škálu nemocí, od běžného nachlazení až k vážnějším onemocněním jako je Blízkovýchodní respirační syndrom (MERS-CoV) a těžký akutní respirační syndrom (SARS-CoV).

 

Co je nový koronavirus z roku 2019 (2019-nCoV)

Nový koronavirus z roku 2019 (2019-nCoV) je nový kmen koronaviru, který byl poprvé identifikován během vyšetřování propuknutí onemocnění v čínském městě Wu-chan. Je důležité poznamenat, že úroveň obtížnosti přenosu viru z osoby na osobu se může lišit případ od případu. Některé viry jsou vysoce nakažlivé, zatímco jiné méně. Probíhá vyšetřování, které povede k lepšímu pochopení přenosnosti, závažnosti a dalších rysů týkajících se 2019-nCoV a momentálně se vyskytují indikace toho, že dochází k přenosu z osoby na osobu.[ii]

 

Poznejte příznaky koronaviru

Podle Centra pro kontrolu nemocí (CDC) hlásili pacienti s potvrzeným nakažením 2019-nCoV od lehkých po závažná respirační onemocnění se symptomy zahrnujícími:

 • horečku,
 • kašel,
 • dušnost.

CDC tentokrát věří, že symptomy 2019-nCoV se můžou objevit minimálně po dvou a maximálně po 14 dnech po vystavení viru. Toto je založeno na předchozím pozorování stejně jako na inkubační době virů MERS.[iii]

 

Jak se koronavirus šíří

CDC uvádí[iv], že koronaviry se nejčastěji šíří od nakažené osoby k dalším osobám skrze:

 • vzduch během kašlání nebo kýchání,
 • blízký osobní kontakt, jako je například dotek nebo potřesení rukou,
 • fyzický kontakt s objektem nebo povrchem, na kterém se virus nalézá, poté dotýkání se úst, nosu nebo očí bez předchozího umytí rukou,
 • vzácně také znečištění fekáliemi.

 

Momentálně není jasné jak snadno nebo kontrolovatelně se 2019-nCoV šíří mezi lidmi. Mnoho je stále potřeba prozkoumat, zejména co se týče přenosnosti, závažnosti a dalších rysů spojovaných s 2019-nCoV. Šetření probíhá. 

 

Jak se chránit před koronavirem

Nejlepším způsobem, jak se chránit, je vyhýbat se vystavení viru. CDC vždy doporučuje[v] jednoduché každodenní preventivní kroky k zabránění šíření respiračního viru, zahrnující:

 • Vyhýbejte se blízkému kontaktu s nemocnými osobami.
 • Nedotýkejte se svých očí, nosu nebo úst nemytýma rukama.
 • Často si myjte ruce mýdlem a vodou, a to alespoň po dobu 20 sekund. Pokud nemáte k dispozici mýdlo a vodu, použijte dezinfekci na ruce na bázi alkoholu.
 • Omývejte a dezinfikujte věci a povrchy, kterých se často dotýkáte.
 • Zůstaňte doma, pokud jste nemocní.
 • Při kašlání nebo kýchání si zakrývejte ústa kapesníkem, který poté vyhoďte do odpadkového koše.

Stejně jako u všech nakažlivých nemocích může úroveň hygieny hrát roli v kontrole jejího šíření. Nicméně nejdůležitějším zdravotním doporučením veřejnosti je přihlásit se v nejbližším zdravotnickém středisku, pokud se u vás objeví jakékoliv příznaky indikující koronavirus. Než tak uděláte, doporučuje se zavolat vašemu lékaři a informovat ho o vašich cestách a příznacích. Oni vám poté poradí, jak si obstarat lékařskou péči, aniž byste vystavili vaší nemoci další osoby.

 

CDC a Světová zdravotnická organizace konkrétně doporučují lidem často si mýt ruce mýdlem a vodou nebo používat dezinfekci na bázi alkoholu jako klíčový nástroj prevence proti šíření koronaviru 2019-nCoV. Kvalitní dezinfekce pomůže snížit riziko, kterému čelí rodiny. Náš Dettol Antibakteriální gel na ruce obsahuje ethanol (alkohol) jako aktivní ingredienci bakteriální dezinfekce v souladu s doporučeními CDC a Světové zdravotnické organizace.

Více informací můžete najít na webových stránkách: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/, a/nebo na stránkách Světové zdravotnické organizace: https://www.who.int/health-topics/coronavirus .

 

[i] https://www.who.int/health-topics/coronavirus

[ii] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/

[iii] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/about/symptoms.html

[iv] https://www.cdc.gov/coronavirus/about/transmission.html

[v] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/about/prevention-treatment.html