Dettol Balíček - bezdotykový dávkovač mýdla + 4 náplně

11 hodnocení
 
Akce Novinka Tip Efekt lupa
 

Omlouváme se, ale na toto zboží Nelze uplatnit slevový kupón a odběr je limitován na max 2ks.

Sada dávkovače mýdla a náplní Dettol Balíček – bezdotykový dávkovač mýdla + 4 náplně obsahuje náplň Aloe Vera, Okurka a Vůně Vanilky.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 200 Kč (–20 %)
Cena 660,33 Kč bez DPH
799 Kč
Kód produktu 569
Značka Dettol
Kategorie Hygiena
Položka byla vyprodána...
 

Tekuté mýdlo Dettol™ a náplňe do bezdotykového dávkovače.

Jemné na kůži, drsné k mikrobům. Konečně péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží. Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé. Naše složení účinně myje ruce, ale zároveň je jemné na kůži. Dermatologicky testováno.* Vhodné pro každodenní použití. 

Bezpečnostní varování

 • Důležité upozornění: Nedržte dávkovač u středové části, když bude zapnutý, neboť tím dojde k aktivaci senzoru a mýdlo se bude dávkovat. Před čištěním plochy, kde je dávkovač umístěn, dávkovač vypněte, aby nedošlo k neúmyslnému uvolnění dávky mýdla.
 • DŮLEŽITÉ: Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.
 • Dodržujte instrukce na obalu: Tento výrobek obsahuje baterie. POZOR na správnou polaritu (+/-). Baterie nenabíjet, neotvírat a neházet do ohně. Nekombinujte nové a staré baterie, různé typy a značky: mohlo by dojít k explozi, vytečení a poškození přístroje. Baterie, které jsou přiloženy k výrobku, obsahují 0 % rtuti, 0 % olova, 0 % kadmia. Před likvidací výrobku vyjměte baterie a odevzdejte je ke zpětnému odběru prodejci. Tato baterie je recyklovatelná. Prosím, vraťte použité baterie k recyklaci. Používejte pouze alkalické baterie. Ujistěte se, že obě záklapky jsou zajišteny tak, aby byl kryt plně utěsněn a odolný proti vlhkosti. Nevystavujte baterie vlivům vody, ohně nebo vysokých teplot. Nezpůsobujte žádný zkrat a pokud zjistíte nějaký únik z baterií, okamžitě je odstraňte. Odstraňte rovněž veškerý kontaminovaný materiál. Jestliže přístroj nebudete po delší dobu používat, vyjměte baterie. Baterie obsahují: 0% Hg/ 0% Cd/ 0% Pb.
 • Upozornění pro elektrozařízení: Žádné elektrozařízení nesmí být vyhozeno do komunálního odpadu. Tento symbol na produktu nebo balení označuje výrobek, který nesmí být vyhozen do komunálního odpadu. Povinností uživatele je předat takto označený odpad na předem určené sběrné místo pro recyklaci elektrických a elektronických zařízení.

 

Země původu

Francie

Adresa výrobce

Reckitt Benckiser 

Dansom Lane Hull, HU8 7DS

UK

dettol ubrousky citron

Jak rozumíme novému koronaviru (2019-nCoV)

Co je koronavirus

Podle Světové zdravotnické organizace[i] jsou koronaviry (CoV) velká čeleď virů, které způsobují širokou škálu nemocí, od běžného nachlazení až k vážnějším onemocněním jako je Blízkovýchodní respirační syndrom (MERS-CoV) a těžký akutní respirační syndrom (SARS-CoV).

 

Co je nový koronavirus z roku 2019 (2019-nCoV)

Nový koronavirus z roku 2019 (2019-nCoV) je nový kmen koronaviru, který byl poprvé identifikován během vyšetřování propuknutí onemocnění v čínském městě Wu-chan. Je důležité poznamenat, že úroveň obtížnosti přenosu viru z osoby na osobu se může lišit případ od případu. Některé viry jsou vysoce nakažlivé, zatímco jiné méně. Probíhá vyšetřování, které povede k lepšímu pochopení přenosnosti, závažnosti a dalších rysů týkajících se 2019-nCoV a momentálně se vyskytují indikace toho, že dochází k přenosu z osoby na osobu.[ii]

 

Poznejte příznaky koronaviru

Podle Centra pro kontrolu nemocí (CDC) hlásili pacienti s potvrzeným nakažením 2019-nCoV od lehkých po závažná respirační onemocnění se symptomy zahrnujícími:

 • horečku,
 • kašel,
 • dušnost.

CDC tentokrát věří, že symptomy 2019-nCoV se můžou objevit minimálně po dvou a maximálně po 14 dnech po vystavení viru. Toto je založeno na předchozím pozorování stejně jako na inkubační době virů MERS.[iii]

 

Jak se koronavirus šíří

CDC uvádí[iv], že koronaviry se nejčastěji šíří od nakažené osoby k dalším osobám skrze:

 • vzduch během kašlání nebo kýchání,
 • blízký osobní kontakt, jako je například dotek nebo potřesení rukou,
 • fyzický kontakt s objektem nebo povrchem, na kterém se virus nalézá, poté dotýkání se úst, nosu nebo očí bez předchozího umytí rukou,
 • vzácně také znečištění fekáliemi.

 

Momentálně není jasné jak snadno nebo kontrolovatelně se 2019-nCoV šíří mezi lidmi. Mnoho je stále potřeba prozkoumat, zejména co se týče přenosnosti, závažnosti a dalších rysů spojovaných s 2019-nCoV. Šetření probíhá. 

 

Jak se chránit před koronavirem

Nejlepším způsobem, jak se chránit, je vyhýbat se vystavení viru. CDC vždy doporučuje[v] jednoduché každodenní preventivní kroky k zabránění šíření respiračního viru, zahrnující:

 • Vyhýbejte se blízkému kontaktu s nemocnými osobami.
 • Nedotýkejte se svých očí, nosu nebo úst nemytýma rukama.
 • Často si myjte ruce mýdlem a vodou, a to alespoň po dobu 20 sekund. Pokud nemáte k dispozici mýdlo a vodu, použijte dezinfekci na ruce na bázi alkoholu.
 • Omývejte a dezinfikujte věci a povrchy, kterých se často dotýkáte.
 • Zůstaňte doma, pokud jste nemocní.
 • Při kašlání nebo kýchání si zakrývejte ústa kapesníkem, který poté vyhoďte do odpadkového koše.

Stejně jako u všech nakažlivých nemocích může úroveň hygieny hrát roli v kontrole jejího šíření. Nicméně nejdůležitějším zdravotním doporučením veřejnosti je přihlásit se v nejbližším zdravotnickém středisku, pokud se u vás objeví jakékoliv příznaky indikující koronavirus. Než tak uděláte, doporučuje se zavolat vašemu lékaři a informovat ho o vašich cestách a příznacích. Oni vám poté poradí, jak si obstarat lékařskou péči, aniž byste vystavili vaší nemoci další osoby.

 

CDC a Světová zdravotnická organizace konkrétně doporučují lidem často si mýt ruce mýdlem a vodou nebo používat dezinfekci na bázi alkoholu jako klíčový nástroj prevence proti šíření koronaviru 2019-nCoV. Kvalitní dezinfekce pomůže snížit riziko, kterému čelí rodiny. Náš Dettol Antibakteriální gel na ruce obsahuje ethanol (alkohol) jako aktivní ingredienci bakteriální dezinfekce v souladu s doporučeními CDC a Světové zdravotnické organizace.

Více informací můžete najít na webových stránkách: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/, a/nebo na stránkách Světové zdravotnické organizace: https://www.who.int/health-topics/coronavirus .

 

[i] https://www.who.int/health-topics/coronavirus

[ii] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/

[iii] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/about/symptoms.html

[iv] https://www.cdc.gov/coronavirus/about/transmission.html

[v] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/about/prevention-treatment.html