Durex Mutual Pleasure 16 ks

Kód: 458
Neohodnoceno
549 Kč –64 %
2 Durex MutualPleasure16
549 Kč –64 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Kondomy s vroubkováním, latexové, s obsahem benzokainu, se zvýšenou lubrikací pro dosažení vzájemného orgasmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kondomy Durex Mutual Pleasure jsou vyvinuty, aby vám umožnily dosáhnout delšího fyzického výkonu oddalováním ejakulace. Maximálně podporují velikost a sílu erekce u mužů a zvyšují krevní oběh v klitorisu partnerky.

Durex Mutual Pleasure jsou kondomy s jedinečně umístěnými vroubky pro větší stimulaci partnerky a lubrikačním gelem s bezokainem ve špičce pro oddálení ejakulace partnera.

Klíčové prvky:

Průhledné kondomy z přírodního kaučukového latexu. Vroubkovaný povrch se stimulujícími výstupky a speciálním lubrikantem. Lubrikant Performa obsahuje 5% benzokainu, který pomáhá mužům odkládat vyvrcholení. Vroubkovaný povrch se stimulujícími výstupky pro zintenzivnění orgasmu ženy. Tvar Easy-on, zakončený rezervoárem, pro pohodlí a dokonalou přilnavost.

Parametry a specifikace:

  • Nominální šířka 56 mm
  • Balení: 16 ks

 

Upozornění:

Lubrikant na těchto kondomech může způsobit podráždění, pálení nebo svědění. Nesmí se dostat do očí a po použití si umyjte ruce. Pokud se dostaví podráždění, přestaňte kondom používat. Jestli se váš stav nezlepší, navštivte svého lékaře. Kondomy nepoužívejte v případě jestli máte vy nebo váš partner zarudlou nebo popraskanou kůži. Jestli se u vás nebo vašeho partnera objeví problémy s dýcháním nebo vám zmodrají rty při použití kondomu, okamžitě přestaňte kondom používat a zavolejte doktora.