DUREX Intense Orgasmic gel 10 ml

Kód: 575
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
199 Kč –25 %
intense gel
199 Kč –25 % 149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Stimulační gel se stimulantem Desirex™ je, určen pro intenzivnější orgasmus. Stačí pouhé 2-3 kapky pro intezivní pocit orgasmu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prožijte silnější rozkoš a nové, mnohem intenzivnější zážitky při společném milování. Stačí nanést několik kapek tohoto stimulačního gelu na partnerčin klitoris a výsledek výbušného orgasmu je téměř jistý. Speciální složení navozuje pocit příjemného zahřívání, chlazení nebo mravenčení. Díky tomu prohloubíte výrazně společný erotický zážitek u obou partnerů.

Zažijte maximální erotický zážitek! Unikátní složení tohoto stimulujícího gelu navozuje u žen na intimních partiích pocit tepla, jemného mravenčení nebo chladu. Díky tomu zvyšuje citlivost a zajišťuje silnější rozkoš a intenzivní prožitek během milování pro oba partnery.

Stačí pár kapek

Už pouhých několik kapek vám otevře cestu k výbušnému orgasmu. Při předehře vmasírujte dvě až tři kapky tohoto stimulačního gelu do oblasti klitorisu a pozorujte, jak vaše tělo na gel reaguje. Každá žena je jiná, a proto přizpůsobte množství gelu svým pocitům.
 

Certifikováno v EU

Nezávadnost zaručena! Tento stimulační gel je v EU certifikován jako zdravotnický prostředek. Je tedy nutné jej používat pouze v souladu s uvedenými pokyny výrobce.