Objednávky přijaté do 17:00 předáváme dopravci týž den, balíčky můžete očekávat ve většině případů do 24 hodin, případně do 48 hodin od předání dopravci.

Air Wick Botanica vonné tyčinky Svěží ananas Tuniský rozmarýn 80 ml

Kód: 1347
Neohodnoceno
Značka: Airwick
192,39 Kč 159 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Vonné tyčinky Air Wick Botanica, které neutralizují pachy a současně poskytují úžasný prožitek z vůně, při kterém si každý den užijte svou oblíbenou vůni. Provoňte svůj domov vůní svěžího ananasu a tuniského rozmarýnu. Difuzér Air Wick využívá přírodní ratanová stébla k jemnému uvolňování nádherných vůní a to vše v elegantním designu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti Air Wick Botanica vonné tyčinky: Aroma vydrží až 45 dní. Neutralizuje pachy. Vhodný i do větších místností. Svěží vůně ananasu a tuniského rozmarýnu. Elegantní design. Nepotřebuje napájení ze sítě. Láhve vyrobeny z až 99 % recyklovaného plastu. Vůně jsou vyráběny bez barviv a bez ftalátů. Použití Air Wick vonné tyčinky: Odšroubujte a sejměte víčko. Prstem odstraňte těsnění z horní části víčka. Použijte ochranné rukavice. Našroubujte víčko zpět na lahvičku. Vložte rákosové stonky do lahvičky a rovnoměrně rozložte. Stonky budou sloužit jako knot, budou nasávat vůni a pomalu ji uvolňovat do vzduchu. Produkt umístěte na stabilní povrch, aby nedošlo k neúmyslnému rozlití. Nepokládejte na leštěné, barvené nebo plastové povrchy, v případě rozlití povrch utřete. Varování k Air Wick vonné tyčinky: Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Nebezpečná složka: linalool. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Může vyvolat alergickou reakci. Obal recyklujte po úplném vyprázdnění. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Hmotnost: 0.1 kg