Objednávky přijaté do 12 hodin na dopravce DPD předáváme dopravci týž den. Objednávky přijaté do 16 hodin na dopravce Zásilkovna předáváme dopravci týž den. Objednávky s váhou vyšší než 8 kg, Zasilkovna nepřijímá. Zásilka je doručovaná dopravcem DPD, který dopravuje zásilky do 30kg na Vaší adresu.

FINISH Quantum Max 60 ks

Kód: 3009
Neohodnoceno
Značka: Finish
238 Kč / ks 197 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tablety Finish Quantum s ohromující silou gelu jsou ideálním pomocníkem při mytí nádobí v každé myčce. Chrání sklo před korozí, pečují o stříbro a zaručí vždy dokonale čistý výsledek. Mastnota a zaschlé jídlo jsou prakticky bez šance.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkování

Do suchého zásobníku vložte vždy pouze jednu tabletu, tu nerozbalujte, jelikož se sama kompletně rozpustí. Nejlepších výsledků dosáhnete při 50 až 55 °C nebo při použití automatického programu. Pro krátké programy doporučujeme vložit tabletu na dno myčky.

Dávkování

Šetří vodu

Česko trápí dlouhodobý problém sucha a pomoci naší krajině může každý z nás. Třeba tím, že namísto mytí nádobí v ruce tuto starost přenecháme myčce. Ta ale potřebuje silného pomocníka. Tím jsou gelové tablety Finish Quantum, které vás přesvědčí, že i to nejšpinavější nádobí myčka zvládne rozzářit i při nízkých teplotách.

Šetří vodu

Dokonalá kombinace

Pro zajištění nejlepších výsledků se doporučuje použít Finish sůl a Finish leštidlo. Pro dokonale čistou myčku se doporučuje používat Finish čistič myčky 250 mililitrů a pro eliminaci nepříjemných zápachů používejte Finish osvěžovač do myčky.

Dokonalá kombinace

Čisté nádobí a ochrana vaší myčky

Díky síle gelu a prášku v jednom je výsledkem vždy krásně čisté nádobí i při nízké teplotě mytí. Tablety zároveň ochrání sklo, zaručí dokonalý lesk, chrání myčku před vodním kamenem, chrání filtr a odstraní i nejodolnější skvrny napoprvé.

Čisté nádobí a ochrana vaší myčky

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky do myčky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…