DETTOL ubrousky limeta 72ks + dárek 50ml gel

Kód: 1289
Neohodnoceno
Značka: Dettol
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Výhodný balíček 72 ks ubrousků a dezinfekční gel 50ml jako dárek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy ničí 99 % bakterií, včetně E. coli, salmonelly, MRSA a viru chřipky. Ubrousky bez bělidla a barviv jsou určeny pro použití kolem dětského vybavení a ploch, kde se připravuje jídlo. Praktický a na použití jednoduchý formát, jsou ideální pro rychlé a hygienické čištění. Není vhodné na: Koberce, čalouněné povrchy, látky. Upozornění:Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařká pomoc, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Ubrousky nejsou určeny pro osobní použití. Nesplachujte ubrousky do toalety. Pro neprofesionální použití. Biocidní výrobek, používejte bezpečně.

 

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce DERMA Intensive + 50 ml. Dezinfikuje a chrání pokožku rukou, zabíjí 99,9% bakterií a mikrobů. Tvoří jemný film, který chrání před šířením kontaminace přenášené špinavýma rukama a dotýkejte špinavých povrchů.

Aplikace: Používá se bez nutnosti použít vodu. Naneste malé množství gelu na ruce a vtírejte ho, dokud pokožka není úplně suchá.
Složení: Voda, Alcohol Denat., Acrylates / C10-30 Alkyl Acryl Crosspolymer, Glycerin, Parfum, Menthol, Triethanolamine, Linalool.
Upozornění: Pouze pro vnější použití. Hořlavý. Uchovávejte mimo dosah horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení. Zabraňte kontaktu s očima.V případě podráždění přerušte používání a poraďte se s lékařem. Udržujte mimo dosah dětí. Při polknutí kontaktujte lékaře.
Výrobce: Rubella Beauty AD, BG, EU