DETTOL ubrousky 168ks + dárek 50ml gel

Kód: 1292
Neohodnoceno
Značka: Dettol
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Skladem

Výhodný balíček 168 ubrousků na povrch a jako dárek 50 ml dezinfekční gel

Detailní informace

Detailní popis produktu

DETTOL jednorázové čistící dezinfekční ubrousky na povrchy Jednorázové dezinfekční utěrky jsou navržené pro snadný úklid domácnosti. Dezinfikují plochy, použít je můžete na úklid WC, koupelen, ledniček a na všechny další povrchy. Ideální pro okamžité odstranění nečistoty. Neobsahuje bělidla ani barviva, a jsou tak šetrné ke všem členům vaší rodiny. Odstraní 99,9% bakterií, plísní a virů.

Použití:Vyndejte ubrousek z balení - opatrně odlepte fólii a vyjměte ubrousek
Obal znovu zalepte - zabráníte tím vysycháním ubrousků a snížením efektivity.
Očistěte plochu - ubrousek může být použit rovnou na plochu, kterou chcete vyčistit. Není potřeba poté omýt plochu vodou
Vyhoďte ubrousek - použitý jednorázový ubrousek můžete vyhodit do odpadkového koše
Počet kusů v balení: 84 (x2)

 

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce DERMA Intensive + 50 ml. Dezinfikuje a chrání pokožku rukou, zabíjí 99,9% bakterií a mikrobů. Tvoří jemný film, který chrání před šířením kontaminace přenášené špinavýma rukama a dotýkejte špinavých povrchů.

Aplikace: Používá se bez nutnosti použít vodu. Naneste malé množství gelu na ruce a vtírejte ho, dokud pokožka není úplně suchá.
Složení: Voda, Alcohol Denat., Acrylates / C10-30 Alkyl Acryl Crosspolymer, Glycerin, Parfum, Menthol, Triethanolamine, Linalool.
Upozornění: Pouze pro vnější použití. Hořlavý. Uchovávejte mimo dosah horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení. Zabraňte kontaktu s očima.V případě podráždění přerušte používání a poraďte se s lékařem. Udržujte mimo dosah dětí. Při polknutí kontaktujte lékaře.
Výrobce: Rubella Beauty AD, BG, EU