Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den. U KOJENECKÝCH MLÍK NEDOPORUČUJEME VYBÍRAT BOXY, DOPORUČUJEME KAMENNÉ POBOČKY

BEBA 5 Comfort 800g

Kód: 3917
Neohodnoceno
Značka: Beba
435 Kč / ks 388 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

BEBA COMFORT 5, batolecí mléko s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri, obohacené o vitamíny a minerální látky. Od ukončeného 24. měsíce.

Prémiová mléčná výživa pro malé děti. BEBA COMFORT 5 pro spokojené bříško Vašeho miminka je vyvinutá na základě 60 let výzkumu mateřského mléka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEBA COMFORT 5 obsahuje kombinaci prospěšných látek pro Vaše děťátko:

  • OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin odpovídá potřebám dítěte v daném věku.
  • Probiotické bakterie L. reuteri, které se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
  • Podpora imunity - Vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.*
  • Prebiotika GOS/FOS

Bez palmového oleje. *Obsah ve shodě s požadavky legislativy.

Vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. L reuteri jsou bakterie, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí. Bez palmového oleje.

Další informace

Baleno v ochranné atmosféře.

Další popis

Mohlo by vás zajímat:

  • Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let. Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu - Farina Lactée.
  • Dlouholetý výzkum mateřského mléka nám umožňuje neustále vylepšovat receptury BEBA, zároveň však klademe velký důraz i na starost o naši planetu. Pečujeme tak o úžasnou budoucnost těch nejmenších.
  • Inspiraci jsme našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábíme po vzoru mateřského mléka dle moderních vědeckých poznatků a postupů.
  • Jsme experti na bílkovinu - máme patentovaný proces OPTIPRO® určený k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Optimalizujeme množství bílkovin tak, aby odpovídalo potřebám příslušného věku dítěte. Nadbytek bílkovin může mít pro dítě negativní vliv.

Zdraví a životní styl

Upozornění pro alergiky

Mléko - Obsahuje

Sója - Obsahuje

Skladování a použití

Způsob skladování

Typ

Trvanlivé

Příprava a použití

Návod na přípravu: 1. Před přípravou výživy si důkladně umyjte ruce. 2. Hrneček důkladně vymyjte. 3. Pět minut povařte pitnou vodu a nechte ochladit. 4. Polovinu převařené vody (viz tabulka), ochlazené asi na 40 °C, vlijte do hrnečku. Teplota vody nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí. 5. Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a nasypte do hrnečku. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný! 6. Důkladně zamíchejte. 7. Doplňte hrneček převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka). 8. Ještě jednou dobře zamíchejte, aby se prášek úplně rozpustil. 9. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy. 10. Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu při pokojové teplotě. DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Množství na jedno krmení: Věk dítěte: Od ukončeného 24. měsíce, Převařená voda 210 ml, Počet zarovnaných odměrek 7, Počet krmení za den 2-3. Velikost odměrky: 4,6 g.

Skladování

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 4 týdnů od otevření.

Spodní hranice věkového omezení

Doporučená - Měsíce 24  

Balení

Rozměry balení 800g

Velikost balení

Velikost balení: Velikost číslem - 800

Jednotka (specifická)

Kus (specifické) - Gramy

Země

Země původu - Francie

Druh balení

Druh - Dóza

Původ

Volný text pro původ - Francie

Produktová data dodaná zákazníkem

Dodané rozměry

Výška regálu (mm)

Šířka regálu (mm)

Hloubka regálu (mm) 167 133 133 (Pravidla měření obalů GS1)

Dodané rozměry - Hmotnost

Hrubá hmotnost - 994    

Adresa výrobce

Nestlé Česko s.r.o.

Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

ZÁVOD SFINX HOLEŠOV tel: 800 135 135 www.nestle.cz

Kontaktní informace

Nestlé Česko s.r.o.

Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4 tel: 800 135 135 www.nestle.cz

Telefonní asistenční linka 800 135 135

Webová adresa www.nestle.cz

Podrobná data

Bezpečnostní varování

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Pro přípravu použijte pouze k balení přiloženou odměrku. Dodržujte návod na přípravu. Připravujte vždy jen jedinou dávku a krmte ihned po přípravě. Neuchovávejte nedojedené porce. Při přípravě stravy se může používat pouze převařená pitná voda. Vaše dítě může onemocnět z nepřevařené vody, znečištěného nádobí nebo z nesprávně naředěné mléčné výživy. Po přípravě stravy obal pečlivě uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k vdechnutí výživy a zalknutí. Nestlé BEBA COMFORT 5 je mléčná výživa určená pro malé děti od 24 měsíců. Není určena pro výživu kojenců do 12 měsíců. Potravina by měla být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batolecí mléko
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: