Objednávky přijaté do 12 hodin na dopravce DPD předáváme dopravci týž den. Objednávky přijaté do 16 hodin na dopravce Zásilkovna předáváme dopravci týž den. Objednávky s váhou vyšší než 8 kg, Zasilkovna nepřijímá. Zásilka je doručovaná dopravcem DPD, který dopravuje zásilky do 30kg na Vaší adresu.

Nutrilon 1 HA Prosyneo 6 x 800 g

Kód: 2472
Neohodnoceno
Značka: Nutrilon
ZDARMAZDARMA
3 prosyneo 1
3 399 Kč / ks 3 090 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Nutrilon H.A. Prosyneo 1 je počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku s hydrolyzovanou mléčnou bílkovinou pro děti od narození do 6 měsíců.

Výhodné balení 6 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní počáteční mléko Nutrilon 1, které bylo vyvinuto na základě již 40 let dlouhého kontinuálního výzkumu, pomůže vašemu dítěti podpořit jeho imunitu a snížit riziko rozvoje alergie. Potravina v prášku určená pro dietní postup při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Jde o unikátní recepturu kombinující směs prebiotik GOS/FOS, probiotik Bifidus Breve a unikátní strukturu bílkoviny naštěpené na menší částice.

Unikátní složení

V tomto počátečním kojeneckém mléce je obsaženo mnoho prospěšných látek. Pro snížení rizika rozvoje alergie na bílkovinu obsaženou v kravském mléce je unikátní receptura, která kombinuje unikátní strukturu bílkoviny naštěpené na menší částice a také směs prebiotik GOS/FOS a Bifidus Breve. K prospěšným patří i LCP mastné kyseliny.
 

Dlouholetý výzkum

Počáteční mléko bylo vyvinuto na bázi vědeckých poznatků z 40 let trvajícího výzkumu ve výživě dětí raného věku týmem, složeným z více než 400 vědců a expertů, který přispěl k vývoji této inovované receptury.
 

Speciální mléko

V případě, že se ve vaší rodině vyskytuje alergie a dítě nemůže být kojeno, pediatr může doporučit používání speciální kojenecké výživy, tzv. HA mléka (hypoantigenní mléko). Tato mléka obsahují částečně naštěpenou bílkovinu, která snižuje riziko rozvoje alergie u dítěte.
 

Návod k přípravě

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterium Breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 stupňů. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované lahvičky. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. Do lahvičky s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (min. 10 vteřin), než se prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou. Před podáváním ověřte teplotu kojeneckého mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí. Chuť je vzhledem k obsahu hydrolyzované bílkoviny mírně nahořklá.
Návod k přípravě

Důležité upozornění

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Nutrilon 1 je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni. Výrobek je možné používat jen pod lékařským dohledem. Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Nespotřebovanou stravu zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, může dojít k opaření dítěte. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterium Breve dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 stupňů. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Přípravek není vhodný při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka.
 

Složení

Laktóza (z mléka), koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 9,7 %, emulgátory (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, sójový lecitin), fruktooligosacharidy 0,6 %, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, olej z Mortierella alpina, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, L-askorban sodný, Bifidobacterium Breve M-16V, inositol, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5´- monofosfátu, cytidin 5´-monofosfát, adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´-monofosfátu, L-karnitin, DL-α-tokoferyl acetát, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5´-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamin. Bifidobacterium Breve M-16V 3x107 cfu/g.
Složení

Doplňkové parametry

Kategorie: Počáteční mléko
Hmotnost: 6 kg