Objednávky přijaté do 12 hodin na dopravce DPD předáváme dopravci týž den. Objednávky přijaté do 16 hodin na dopravce Zásilkovna předáváme dopravci týž den. Objednávky s váhou vyšší než 8 kg, Zasilkovna nepřijímá. Zásilka je doručovaná dopravcem DPD, který dopravuje zásilky do 30kg na Vaší adresu.

Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač skvrn 3 l

Kód: 3613
Neohodnoceno
Značka: Vanish
469 Kč –31 %
RBL2114607 v4 Vanish Liq Pink 3L HUCZHRBIH 2022 v01
469 Kč –31 % 319 Kč / ks 264 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn tekutý si poradí i s odolnými skvrnami na bílém i barevném oblečení. Již jedna odměrka Vanish odstraňuje skvrny, brání nechtěnému obarvení oděvů, minimalizuje nepříjemný zápach a dodává hygienickou čistotu.

Chcete aby vaše oblečení déle vydrželo v perfektním stavu? Používejte přípravek Vanish Oxi Action při každém praní spolu s vaším běžným pracím prostředkem. Díky své technologii "Oxi action" na bázi aktivního kyslíku je šetrný k běžným textiliím jako je bavlna nebo polyester a bezpečný pro použití na bílé i barevné prádlo.

Posílení účinků praní:
Přidejte 100ml přípravku do zásuvky k pracímu prostředku. Vyperte jako obvykle.
Odstranění odolných skvrn:
Přidejte 100ml přípravku do 4 litrů vody. Bílé prádlo namáčejte max. 6 hodin. Barevné prádlo namáčejte max. 1 hodinu. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Nejlepších výsledků při odstraňování skvrn dosáhnete promnutím skvrny před vymácháním.

Použití přímo na skvrnu:
Nalijte 2 ml na skvrnu tak, abyste ji celou překryli. Podle potřeby místo se skvrnou promněte. Nechte produkt působit max. 10 min. Přidejte 100ml přípravku do zásuvky k pracímu prostředku. Vyperte jako obvykle"

S čím vším vám Vanish Oxi Action může pomoct?
1) Nechtěné obarvení oblečení - Vanish Oxi Action pomáhá bránit opětovnému usazování uvolněného barviva a tím chrání vaše oblečení před nežádoucím zabarvením
2) Minimalizace nepříjemného zápachu - vaše oděvy mohou někdy i po vyprání nepříjemně zapáchat, zvlášť jestli perete na nízkou teplotu a v krátkém pracím cyklu například sportovní nebo jemné oblečení. Díky síle aktivního kyslíku Vanish Oxi Action bojuje se zdrojem nepříjemného zápachu pro svěží a čisté prádlo.
3) Odstranění skvrn - ať už se jedná o skvrnu od rajčat, čokoládového pudinku, make-upu, kávy nebo červeného vína - Vanish Oxi Action si s nimi poradí