Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den.

Nutrilon 3 HA Prosyneo 800g

Kód: 2280
Neohodnoceno
Značka: Nutrilon
559 Kč –14 %
5391522475458 D65
559 Kč –14 % 476 Kč / ks 425 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od uk. 12. měsíce 800 g - - receptura s naštěpenou bílkovinou.

 Představujeme vám naši INOVACI - RECEPTURU batolecího mléka Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance, vyvinutou na základě pokročilého výzkumu mateřského mléka. Receptura BEZ PALMOVÉHO oleje obsahuje mléčnou bílkovinu naštěpenou na malé části, komplex SYNEO™ a také esenciální živiny včetně vitamínů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.
Balení je praktické a splňuje vysoké požadavky na hygieničnost.
Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance obsahuje jedinečné SYNEO™- kombinaci probiotik (Bifidobacterium breve), bakterie přirozeně se vyskytující ve střevě kojených dětí, a prebiotik GOS/FOS. Navíc je složení také obohaceno o vápník, vitamíny C a D* pro podporu imunity a nenasycenou mastnou kyselinu omega-3 (DHA). Vhodné pro děti, které mají speciální výživové potřeby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance naleznete v tmavěmodrém obalu s moderním designem, který zajistí komfortní přípravu mléka. Speciální plastový pásek uvnitř obalu zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s práškem. Pro snadné zarovnání odměrky a přesné dávkování.

* Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému.

VLASTNOSTI A VÝHODY (POVINNÝ ÚDAJ)

50 let pokročilého výzkumu výživy v raném věku

Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období.
Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tu pro vás.
Věnujeme se odkrývání tajemství výživy v raném věku, včetně jejího vlivu na imunitní systém. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém* vašeho děťátka.

Jaké benefity přináší kojenecké mléko Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance?
- probiotika Bifidobacterium breve, které se přirozeně vyskytují ve střevech kojených dětí
- prebiotika GOS/FOS
- hydrolyzovaná bílkovina - unikátní proteinová struktura citlivě naštěpená na malé části
- vitamíny C a D - přispívající k normální funkci imunitního systému
- vápník
- nenasycená mastná kyselina omega-3 (DHA) - kyselina dokosahexaenová
- PRAKTICKÉ balení s páskem pro zarovnání odměrky
ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ

x

NUTRIČNÍ TVRZENÍ

x

MARKETING ZNAČKY

50 let pokročilého výzkumu výživy v raném věku

Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období.
Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tu pro vás.
Věnujeme se odkrývání tajemství výživy v raném věku, včetně jejího vlivu na imunitní systém. Vkládáme všechny naše znalosti do receptrur podporujících imunitní systém* vašeho děťátka.

*Vitamíny C a D - přispívající k normální funkci imunitního systému,

O SPOLEČNOSTI NUTRICIA

Značka Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, pro děti narozené císařským řezem, při potravinových alergiích, při vzácných metabolických poruchách, v době chronické nemoci jako je křehkost seniorů, onkologické onemocnění, apod.
Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink. Od roku 2022 je Nutricia součástí společnosti Danone a.s.

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ

Jak připravit počáteční kojenecké mléko Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance:
1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterie breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.
3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji krátce protřepejte ve svislé poloze.
4. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

100 ml Nutrilon Prosyneo™ 1 H.A. - Hydrolysed Advance = 90 ml převařené kojenecké vody + 3 zarovnané odměrky = 276 kJ (66 kcal), 1 zarovnaná odměrka = 4,6 g sušeného prášku; používejte originální odměrku.

SKLADOVÁNÍ

Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce).
Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky - zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře.
Neohřívejte v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ (POVINNÝ ÚDAJ)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Výrobek je určen pro výživu dětí od 1 roku věku. Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance batolecí mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítětě a není náhradou mateřského mléka.
Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Kojení je pro děti nejlepší. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterie breve v batolecím mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C.
Podporujeme doporučení WHO - plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Mléčná výživa malých dětí, v prášku.
Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky - zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře.

SLOŽENÍ (POVINNÝ ÚDAJ)

Laktóza (z mléka), hydrolyzovaná syrovátková bílkovina (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 9,2 %, emulgátory (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, lecitiny), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, chlorid sodný, olej z Mortierella alpina, kyselina L-askorbová, chlorid draselný, inositol, taurin, síran železnatý, Bifidobacterium breve M16-V, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5´-monofosfát, sodná sůl uridin 5´- monofosfátu, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5´-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.
Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.
Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.

KONTAKT

Potřebujete poradit?
Obraťte se na naši PORADNU

Pondělí – Pátek 8:30-16:00
VOLEJTE ZDARMA:
ČR 800 110 000
www.nutriklub.cz
info@nutriklub.cz
Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, ČR

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

 

VIDEO

x

MICROSITE

x

PRODÁVAJÍCÍ (POVINNÝ ÚDAJ)

Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, ČR


KLÍČOVÉ INFORMACE:

ALERGENY

mléko ; ryby

BIO

NE

NA DOBROU NOC

NE

S VANILKOVOU PŘÍCHUTÍ

NE

KLÍČOVÁ SLOVA

batolecí mléko, mléčná výživa pro malé děti, batolecí mléko, mléko pro děti, mléko od uk. 12. měsíce, Nutrilon, umělé mléko, kojenecká výživa, probiotika, prebiotika, naštěpená bílkovina, receptura s naštěpenou bílkovinou, umělé mléko, dětská výživa, od narození, Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. Hydrolysed Advance, hydrolyzovaná bílkovina, SYNEO, Bifidobakterie v mléce, imunitní systém


VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML MLÉKA:

ENERGETICKÁ HODNOTA

272 kJ/65 kcal

TUKY

3,2 g

Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY

1,1 g

SACHARIDY

7,3 g

Z TOHO CUKRY

7,2 g

VLÁKNINA

0,5 g

MLÉČNÉ BÍLKOVINY

1,5 g

SŮL

0,08 g

SODÍK

32,4 mg


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální kojenecké mléko
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: