Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den.

Nutrilon 1 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

Kód: 2538
8 hodnocení
Značka: Nutrilon
2 125 Kč / ks 1 897 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Expirace min. 3.5.2025

 Nutrilon 1 Profutura DUOBIOTIK je počáteční kojenecké mléko speciálně vyvinuté pro miminka, která jsou přikrmována nebo nemohou být kojena vůbec. Receptura je bez palmového oleje. Vhodné pro kojence od narození do šesti měsíců věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výživově kompletní receptura* pro miminka od narození do šesti měsíců věku. Bez palmového oleje. V novém plně recyklovatelném obalu, který zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s obsahem.

Nutrilon je tu pro vás v otázkách výživy a rodičovství

Výživově kompletní receptura*

 • inspirováno výzkumem výživy v raném věku,
 • bez palmového oleje,
 • praktické balení a plně recyklovatelné.

 

 

*Jak požadují právní předpisy pro počáteční kojeneckou výživu.

 

Výživově kompletní receptura*

Inspirováno výzkumem výživy v raném věku

Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka a výživa hraje důležitou roli. Výživově kompletní receptura* obsahuje laktózu, která je jediným zdrojem cukru, a dále i omega-3 (DHA)**.

** Obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu).

Inspirováno výzkumem výživy v raném věku

50 let výzkumu výživy v raném věku

Již 50 let se společnost věnuje odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Nutrilon vás podporuje v hledání rovnováhy při kojení a krmení vašeho miminka.

50 let výzkumu výživy v raném věku

Nutrilon myslí na přírodu

 

 • Balení, které je ekologické, plně recyklovatelné.
 • Továrny využívají při výrobě 100 % energie z obnovitelných zdrojů.

 

Nutrilon myslí na přírodu

Praktické balení pro vás

 

 1. Trojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti mléčného prášku před prvním otevřením.
 2. Pojistka na víčku chrání obsah před vysypáním a kontaminací.
 3. Speciální místo pro odměrku, aby nebyla v kontaktu s mléčným práškem.
 4. Místo pro zarovnání odměrky.

 

Praktické balení pro vás

Návod na přípravu

 

 1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
 2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.
 3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
 4. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

 

Návod na přípravu

Doporučené dávkování

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

100 mililitrů Nutrilon 1 Profutura DuobiotikTM = 90 mililitrů převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 276 kJ (66 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 4,6 gramů sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.

Doporučené dávkování

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), bezvodý mléčný tuk (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), galaktooligo- sacharidy (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), syrovátková bílkovina (z mléka), 2 ́fukosyllaktóza, fruktooligosacharidy, rybí olej, fosforečnan vápenatý, olej z Mortierella alpina, chlorid draselný, citronan sodný, chlorid cholinu, citronan draselný, kyselina L-askorbová, chlorid hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), inositol, taurin, síran železnatý, L-karnitin, L-askorban sodný, síran zinečnatý, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, D-pantothenát vápenatý sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, L-tryptofan, uhličitan vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, thiamin hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), jodid draselný, seleničitan sodný, síran manganatý, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité upozornění

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 1 počáteční mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určen pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být plně kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních šesti měsících věku a pokračování až do dvou let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Potravina pro zvláštní výživu.

Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do jednoho měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Počáteční mléko
Hmotnost: 3.2 kg
Položka byla vyprodána…