Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den. U KOJENECKÝCH MLÍK NEDOPORUČUJEME VYBÍRAT BOXY, DOPORUČUJEME KAMENNÉ POBOČKY

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK 4x800g

Kód: 2529
Neohodnoceno
Značka: Nutrilon
1 996 Kč –10 %
duob 4 x 2 1
1 996 Kč –10 % 1 789 Kč / ks 1 597 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Minimální expirace 9.9.2024

 

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK, pokračovací kojenecké mléko, je pokročilá patentovaná receptura s vysoce kvalitním mléčným tukem, který dodává mléku plnou lahodnou chuť. A dětem chutná! Navíc je složení obohaceno o prebiotika GOS/FOS a živiny pro podporu imunity vašeho miminka. Receptura je bez palmového oleje. Vhodné pro kojence od ukončeného šestého měsíce do jednoho roku věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

To nejlepší od Nutrilonu, co mohou nároční rodiče dopřát svému miminku – jedinečné pokračovací kojenecké mléko s krémovou chutí a recepturou pro podporu imunitního systému*. Bez palmového oleje. V novém plně recyklovatelném obalu, který zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s obsahem.

* Podle požadavků legislativy pro všechna pokračovací kojenecká mléka. Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému.

 

To nejcennější, co máme

Proč vybrat Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 2?

 

 • pokročilá patentovaná receptura,
 • bez palmového oleje,
 • obsahuje vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává krémově mléčnou chuť,
 • prebiotika GOS/FOS - vitamíny C* a D*,
 • přispívající k normální funkci imunitního systému*,
 • praktické balení a plně recyklovatelné.

 

Je vhodné pro děti od ukončeného šestého měsíce, které nemohou být kojeny, v kombinaci se zaváděním příkrmů.

 

Proč vybrat Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 2?

Pokročilá receptura

Receptura obsahuje látky důležité pro vaše miminko – oligosacharid mateřského mléka 2‘FL (2 ́fukosyllaktóza), a dále HMO 3‘GL1 a také prebiotika GOS/FOS. Složení je obohaceno o vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává mléku plnou lahodnou chuť. Obsahuje také živiny pro podporu imunitního systému* – vitamíny C a D*, a dále také omega-3 (ALA a DHA)* a omega-6 (ARA).

* Podle požadavků legislativy pro všechna pokračovací kojenecká mléka. Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému.

 

Pokročilá receptura

Benefity

 • vitamíny C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému,
 • vysoce kvalitní mléčný tuk dodává mléku plnou lahodnou chuť,
 • oligosacharid mateřského mléka 2‘FL, HMO 3‘GL1 a také prebiotika GOS/FOS,
 • omega-3 ALA (kyselina alfalinolenová)* přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy.
Benefity

50 let výzkumu výživy v raném věku

Již 50 let se společnost věnuje odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Nutrilon vás podporuje v hledání rovnováhy při kojení a krmení vašeho miminka.

50 let výzkumu výživy v raném věku

Nutrilon myslí na přírodu

 

 • Balení je šetrné k přírodě, plně recyklovatelné.
 • Při výrobě obalu je používáno až o 50 % méně plastu (v porovnání s předchozím balením).
 • Továrny využívají při výrobě 100 % energie z obnovitelných zdrojů.

 

Nutrilon myslí na přírodu

Praktické balení pro vás

 

 1. Trojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti mléčného prášku před prvním otevřením.
 2. Pojistka na víčku chrání obsah před vysypáním a kontaminací.
 3. Speciální místo pro odměrku, aby nebyla v kontaktu s mléčným práškem.
 4. Místo pro zarovnání odměrky.

 

Praktické balení pro vás

Návod na přípravu

 

 1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
 2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.
 3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
 4. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

 

Návod na přípravu

Doporučené dávkování

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

100 mililitrů Nutrilon 2 Profutura Duobiotik = 90 mililitrů převarené vody + 3 zarovnané odměrky = 285 kJ (68 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 4,8 gramů sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.

 

Doporučené dávkování

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), bezvodý mléčný tuk (z mléka) 10,8 %, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, syrovátková bílkovina (z mléka), 2 ́fukosyllaktóza, chlorid draselný, citronan draselný, olej z Mortierella alpina, chlorid cholinu, citronan sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), chlorid sodný, chlorid hořečnatý, taurin, inositol, síran železnatý, uhličitan vápenatý, L-tryptofan, L-askorban sodný, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5’-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, DL-α-tokoferyl acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, retinylacetát, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité upozornění

Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších šesti měsíců. Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 2 má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno jen na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních šesti měsících věku a pokračování až do dvou let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.

Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do jednoho měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).


* Podle požadavků legislativy pro všechna pokračovací kojenecká mléka. Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému.
HMO (oligosacharid mateřského mléka) 3‘GL (3‘galaktosyllaktóza) pochází z unikátního procesu Nutrilonu.
Je vhodné pro děti od ukončeného šestého měsíce, které nemohou být kojeny, v kombinaci se zaváděním příkrmů. 2’FL (2’fukosyllaktóza).
ARA = kyselina arachidonová.
DHA = kyselina dokosahexaenová.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokračovací mléko
Hmotnost: 3.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: