Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den.

Vanish Oxi Action Gel pro bělení a odstranění skvrn 750ml

Kód: 3632
Neohodnoceno
Značka: Vanish
279 Kč –35 %
Vanish Iceman 2023 CZ FOP Oxi Gel 750ml 5999109561107
279 Kč –35 % 179 Kč / ks 148 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Vanish gel pro bělení a odstranění skvrn Oxi Action dokáže vašemu oblečení život až zdvojnásobit. Když se používá jako doplňkový přípravek v pracím cyklu oproti pouhému praní. Gel pro bělení a odstranění skvrn od značky Vanish byl testován na bavlně a směsi Bavlny a Polyesteru. Dopřejte svému prádlu kvalitní péči, delší život a zářivější bělost od značky Vanish! k odstranění skvrn pro bělení prádla prodlužuje životnost oděvů 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití

  • Před praním: Nalijte na skvrnu tak, abyste ji celou překryli. Podle potřeby místo se skvrnou promněte. Nechte produkt působit max. 10 min. Dávkujte Vanish společně s vaším pracím prostředkem podle instrukcí k praní.
  • Namáčení: Přidejte 100 ml přípravku do 4 l vody o teplotě max. 40 °C. Bílé prádlo namáčejte max. 6 hodin. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Nejlepších výsledků při odstraňování skvrn dosáhnete promnutím skvrny před vymácháním.
  • Praní: Přidejte 100 ml přípravku na odolné a zaschlé skvrny, 50 ml na běžné skvrny společně s vaším pracím prostředkem do zásuvky pračky. Dávkujte váš prací přípravek jako obvykle.

Skladování

Nevystavujte produkt přímému slunečnímu světlu.

Složení 5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, neiontové Povrchově aktivní látky, Méně než 5 % Aniontové Povrchově aktivní látky, optické zjasňovače, parfém.

Upozornění

Vždy dodržujte pokyny k praní na štítku pro péči o oděv nebo látku. Před použitím zkontrolujte stálost barvy otestováním na skrytém místě na látce. Opláchněte a nechte uschnout. Po vyprání nebo ošetření oděvů přípravkem nesušte u zdroje přímého tepla ani na přímém slunci. Pokud používáte výrobek k předpírání, použijte vlažnou vodu. V zájmu dosažení nejlepších výsledků může být nutné proces zopakovat. Nepoužívejte na oděvy, které vyžadují chemické čištění. Nepoužívejte na koberce ani oděvy z kůže. Nelijte výrobek na žádné kovové části oděvů (např. knoflíky, zipy). Nevystavujte ošetřené nebo namáčené oděvy zdrojům přímého tepla ani přímému slunečnímu světlu před jejich vypráním nebo pečlivým vymácháním. Nenechávejte výrobek na oděvech zaschnout (kontaktní doba výrobku s oděvem je maximálně 10 minut).

Bezpečnostní upozornění

Nebezpečnost pro zdraví

Nebezpečnost pro zdraví

Nebezpečí

Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může způsobit ospalost nebo závratě. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Zdraví škodlivý při požití. Zdraví škodlivý při styku s kůží. Zdraví škodlivý při vdechování. Rozkladem ozonu v horních vrstvách atmosféry poškozuje veřejné zdraví a životní prostředí.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení

Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Při vdechnutí: přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.  Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní prádla
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: