Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den.

Vanish Oxi Action Prášek na odstranění skvrn 625g

Kód: 3635
Neohodnoceno
Značka: Vanish
349 Kč –31 %
VANISH Vision Oxi pink powder 625g 2023 v02
349 Kč –31 % 239 Kč / ks 198 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn prášek si poradí i s odolnými skvrnami na bílém i barevném oblečení. Chcete aby vaše oblečení déle vydrželo v perfektním stavu? Používejte přípravek Vanish Oxi Action při každém praní spolu s vaším běžným pracím prostředkem. Díky své technologii "Oxi action" na bázi aktivního kyslíku je šetrný k běžným textiliím jako je bavlna nebo polyester a bezpečný pro použití na bílé i barevné prádlo.

Dávkování:
Posílení účinků praní:
Přidejte 1/2 odměrky pro běžné skvrny až 1 odměrku pro zaschlé skvrny do zásuvky k pracímu prostředku. Vyperte jako obvykle
Odstranění odolných skvrn:
Přidejte jednu odměrku do 4 litrů vody. Bílé prádlo namáčejte max. 6 hodin. Barevné prádlo namáčejte max. 1 hodinu. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Nejlepších výsledků při odstraňování skvrn dosáhnete promnutím skvrny před vymácháním.
Použití přímo na skvrnu:
Smíchejte 10 g prášku s vodou (max 40 °C) tak, že voda zakryje prášek. Míchejte 30 vteřin. Naneste směs na skvrnu a nechte působit max. 5 minut. Podle potřeby skvrnu promněte. Poté prádlo vyperte jako obvykle.

S čím vším vám Vanish Oxi Action může pomoct?
1) nechtěné obarvení oblečení - Vanish Oxi Action pomáhá bránit opětovnému usazování uvolněného barviva a tím chrání vaše oblečení před nežádoucím zabarvením
2) minimalizace nepříjemného zápachu - vaše oděvy mohou někdy i po vyprání nepříjemně zapáchat, zvlášť jestli perete na nízkou teplotu a v krátkém pracím cyklu například sportovní nebo jemné oblečení. Díky síle aktivního kyslíku Vanish Oxi Action bojuje se zdrojem nepříjemného zápachu pro svěží a čisté prádlo.
3) odstranění skvrn - ať už se jedná o skvrnu od rajčat, čokoládového pudinku, make-upu, kávy nebo červeného vína - Vanish Oxi Action si s nimi poradí

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Funguje i při teplotě 30 °C
  • Neobsahuje bělící látky na bázi chloru
  • Odstraňuje skvrny při 1. vyprání
  • Vhodný pro běžné tkaniny jako bavlna
  • Na barevné i bílé prádlo
  • Šetrný k oblečení
  • Před praním: Smíchejte 10 g prášku s vodou max. teplotě 40 °C tak, že voda zakryje prášek, míchejte 30 vteřin, naneste směs na skvrnu maximálně na dobu 5 minut, podle potřeby místo se skvrnou promněte. Poté prádlo vyperte jako obvykle.
  • Namáčení: Přidejte jednu odměrku do 4 litrů vody, na bílé prádlo max. 6 hod., na barevné prádlo max. 1 hod.. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Nejlepších výsledků při odstraňování skvrn dosáhnete drhnutím skvrny před vymácháním.
  • Praní: Přidejte do zásuvky k pracímu přípravku, u odolných a zaschlých skvrn 1 odměrka, u běžných skvrn ½ odměrky, maximálně jednu odměrku do každého praní. 1 odměrka = 60 ml.

Vždy dodržujte pokyny k praní na štítku pro péči o oděv nebo látku. Před použitím zkontrolujte stálost barvy otestováním na skrytém místě na látce. Opláchněte a nechte oschnout. Po každém použití víčko opět uzavřete a přípravek Vanish uchovávejte na chladném a suchém místě.

V zájmu dosažení nejlepších výsledků může být nutné proces zopakovat.

Nepoužívejte na koberce ani oděvy z vlny, hedvábí a kůže. Nepoužívejte na lakované nebo barvené povrchy - například dřevo, kovy atd. Nenamáčejte látky s kovovými druky a zipy nebo s ohnivzdornou úpravou. Nevystavujte ošetřené nebo namáčené oděvy zdrojům přímého tepla ani přímému slunečnímu světlu před jejich vypráním nebo pečlivým vymácháním. Nekontaminujte výrobek v nádobě. Po míchání nenechávejte roztok v uzavřené nádobě. I nadále se bude uvolňovat kyslík, a proto by uvnitř obalu mohl růst tlak a v důsledku toho by roztok mohl unikat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní prádla
Hmotnost: 0.65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: